Kardorf

Forum gry Kardorf


#1 2011-10-11 19:47:45

Ehvmer

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 34
Punktów :   

Kradzież, stragany

Przydałaby się możliwość okradania graczy mechanicznie. Bo mam nieużyte punkty kradzieży. A i jeszcze nie wiem, ale odnoszę wrażenie, że coś nie tak z okradaniem banku/NPC - za każdym razem się nie udaje, mimo, że moja zręczność jest wysoka

A co do tych straganów. Chodzi o to co było w poprzedniej Kaarze - Sklepiki graczy (koszt chyba 100k goldów i 100 mithrilu)

To ja bym wprowadził

Offline

 

#2 2011-10-11 22:06:30

 Yrull

Król

Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 15
Punktów :   
ID w grze: 2
Nick w grze: Yrull
WWW

Re: Kradzież, stragany

O, a teraz okradanie graczy nie działa? Może próbujesz okradać ludzi z immunitetem? A dobranie się do banku od zawsze było trudne...

Offline

 

#3 2011-10-11 22:39:42

Ehvmer

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 34
Punktów :   

Re: Kradzież, stragany

Wchodzę w profil danej osoby, np. poprzez kliknięcie jej imienia na liście zalogowanych mieszkańców i zjeżdżam na sam dół i patrzę "Opcje:
- Napisz wiadomość" i tyle. Nie ma opcji "Atakuj" ani "Kradnij". Można inaczej kraść?

A co do tych kradzieży w banku i np. u Płatnerza albo Łucznika - może i było trudne, ale chyba z 250 zręczności powinno się udać, nie?

Offline

 

#4 2011-10-12 09:10:24

Ramdir

Kapitan straży

Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 17
Punktów :   
ID w grze: 79
Nick w grze: Ramdir

Re: Kradzież, stragany

250 zręczności i na bank chcesz iść?
Co prawda ery Kaary trwały zbyt długo, ale wtedy ja wojownikiem miałem kilkaset (bądź kilkadziesiąt, już sam nie pamiętam jak to było) tysięcy zręczności, a i tak nie lvlowałem zbyt zapalczywie. Musi być coś, co wymaga większego doświadczenia, bo gdyby tak wszystko było dostępne od początku, to wiałoby nudą. Moim zdaniem na początku powinno się móc okradać tylko graczy. Później sklepy, zbrojmistrzów itp... następnie bank a na samym końcu skarbiec królewski. Wszystko odseparowane koniecznością posiadania odpowiednio dużej ilości statystyk.

Offline

 

#5 2011-10-12 13:45:39

 Yrull

Król

Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 15
Punktów :   
ID w grze: 2
Nick w grze: Yrull
WWW

Re: Kradzież, stragany

Jeśli do gracza możesz wysłać tylko wiadomość, to znaczy, że ma on immunitet.

Ramdirze, a takie ograniczenie to nawet dobre by było. Można by dodać miejsce pod tytułem Gildia Złodziei, gdzie każdy złodziej uczyłby się nowych umiejętności, aż w końcu byłby w stanie okraść samego siebie.

Offline

 

#6 2011-10-12 14:26:56

Cree

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kradzież, stragany

Okradanie innych graczy nie działa. W ogóle, nie ma takiej opcji, a po wejściu w odpowiedni link wyskakuje błąd.
Okradanie banku nie jest trudne, tylko trzeba znać odpowiedni wzór...

Offline

 

#7 2011-10-12 17:16:50

Ehvmer

Mieszkaniec

Zarejestrowany: 2011-10-09
Posty: 34
Punktów :   

Re: Kradzież, stragany

Właśnie okradanie nie działa Linandiril (mój brat) nie ma immunitetu i okraść go nie mogę (nie ma takiej opcji).

Podobnie nie ma strony lochu. Czyli jak wpadnę przy kradzieży i wrzucą mnie do więzienia, to zamiast linku "Miasto" pojawia się link "Więzienie" i jak w niego kliknę, to wyskakuje błąd, że strony nie ma

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.server-wymiataczy.pun.pl www.naruto0game.pun.pl www.qp.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl www.harakiri.pun.pl